Yeni Yıla Özel Hediye

Yeni yıla özel hediye bulmak artık çok kolay. Yeni Yıl hediyesi almak için oturduğunuz yerden uygun ekonomik cazip fırsatlarla özel hediyeler alabilirsiniz. Uzun Yıllar hatırlanacak bir hediye bulmak çok özel olacaktır.

Yeni yıla yaklaşırken alacağınız şık hediye ile hem hediye alan hemde hediye veren için özel ve unutulmaz bir an olacaktır. Firmalar en yoğun kampanyalarını bu dönemde yaparlar. Bu nedenle yeni yıl en özel ve en yoğun zamanlardan biridir. Pırlanta firmaları da yeni yıla özel bir çok kampanya yaparlar.

Yeni yılda düzenlenen cazip kampanyalarla indirimli ekonomik fiyatlarla sevdiklerinize güzel bir hediye alabilirsiniz.

Yeni Yıl Özel Hediyesi Nasıl Olmalı?

Yeni yıl da sevdiğiniz kişiye pırlantalı şık bir kolye hediye almak istiyorsanız Lilarote Pırlanta online mağazasında satın almanız mümkün olacaktır.

Hem Ucuz Hem Kalite!

Lilarote Pırlanta da indirimli fiyatlar kampanyalı fiyatlar bulmanız mümkündür. Satın alacağınız ürünün ucuz olmasının yanında kaliteli ve güvenilir olması çok daha önemlidir. Verdiğiniz para karşılığında size vaat edileni, online mağazadan alabilmeniz mümkün olacaktır.

Ödeme Aşaması

Ürünü sepete ekledikten sonra ödeme aşamasına geçilir. Kredi kartı seçeneğinin yanında havale / eft seçenekleri vardır.

Güvenli Alışveriş

wwww.lilarote.com’da alışveriş güvenliği 256 bit SSL (Secure Sockets Layer) Protokolü ile sağlanmaktadır.
Elektronik ortamda gerçekleştirilen ve güvenli bilgi akışının sağlanmasının gerekli olduğu sistemlerde bir endüstri standardı olan SSL Protokolü sayesinde, alışveriş yaparken girmiş olduğunuz kredi kartı bilgileriniz, lilarote.com’dan bağımsız olarak şifrelenerek, provizyon alınacak bankanın Sanal POS sistemine güvenli olarak iletilir. Ayrıca SSL Protokolü, bulunmak istediğiniz sitenin sahte bir versiyonunda olmadığınızı, gerçekten doğru sitede olduğunuzu da kanıtlar. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz internet adresinin https şeklinde görünen adres kısmında bulunan kilit ikonuna çift tıklayarak SSL sertifikasını inceleyebilirsiniz. SSL Protokolü hakkında daha detaylı bilgi edinmek için www.ssl.com sitesini inceleyebilirsiniz.

SSL Protokolü ile güvence altına alınmış sipariş ödeme sayfaları dışında, internet üzerinde gerçekleştirilen iletişim biçimlerinin hiçbirinde (e-postalar, hızlı mesajlaşma servisleri, müşteri ilişkileri iletişim formları vb.) kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız.

Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sunucularımız da tutulmamakta ve kayıt altına alınmamaktadır. Bilgileriniz; alışverişiniz sırasında onay için bankaya yönlendirilmektedir. www.lilarote.com’dan alışveriş yapılan bilgisayarların IP adresleri, herhangi bir kötüye kullanım durumunda değerlendirmek üzere kayıt altına alınmaktadır.

Teslim Süresi
Aynı gün kargo ya da 1-2 gün süresi ile hızlı ve ücretsiz kargo keyfini yaşarsınız.
Telefonla, Canlı destek yoluyla, sorularınızın yanıtını da alabilirsiniz. İyi günlerde kullanmanızı dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir