Hal Hal Kullanımı

Halhal kullanımı daha çok yaz mevsiminde yaygın oluyor ve yarattığı muhteşem görünüm ile biz kadınların vazgeçilmez aksesuarlarından biri! Bu yazımızda hangi ayakkabı ve hangi kıyafet ile hangi model halhalın kullanılması gerektiğini anlatacağız. İşte doğru halhal kullanımı için bilmeniz gerekenler…

Spor ayakkabı ile halhal kullanımı:

Son dönemde en çok tercih edilen kullanım bu. Spor ayakkabınız düz bir renge sahip ise detaylı, taşlı ve ince bir halhal kullanmayı tercih edebilirsiniz. Özellikle bembeyaz bir spor ayakkabı ile halhal kullanımı kusursuz olacaktır! Eğer spor ayakkabınız karışık renklere sahip ise taşlı olmayan, aşırı detayları bulunmayan, sade bir halhal tercih etmelisiniz.

Topuklu ayakkabı ile halhal kullanımı:

Bu kullanım ile özellikle düğünlerde ve gece hayatında karşılaşıyoruz. Topuklu ayakkabı oldukça feminen bir ayakkabı modelidir. Bu sebeple küçük taşlardan oluşan bir halhal tercih ederseniz o feminenliği bozmadan şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Sandalet / terlik ile halhal kullanımı:

Yaz mevsiminde en çok karşılaştığımız halhal kullanım şekli bu. Eğer düz, detaysız bir sandalet giydiyseniz sallantılı, büyük halhalları tercih edebilirsiniz. Özellikle örgü halhal modelleri sandalet ve terlikler ile kullanıldığında harika bir görünüm ortaya çıkıyor!

Kot pantolon ile halhal kullanımı:

Eğer bilekte biten kot pantolonları tercih ediyor iseniz doğru halhal kullanımı sizin için çok basit! Kot pantolonlarınız ile metal, gümüş ve altın renkteki halhalları kolaylıkla kombinleyebilirsiniz. Ortaya harika bir görünüm çıkacaktır.

Uzun / Mini etek ile halhal kullanımı:

Uzun ve bilekte biten eteklerde gösterişli bir halhal tercih edebilirsiniz. Bu ufak ama oldukça etkili bir dokunuş olacaktır. Mini etek giydiğiniz zaman ise kot pantolonlarda olduğu gibi parlak metal, gümüş veya altın renkteki halhalları kullanabilirsiniz.

Kumsalda halhal kullanımı:

Yaz aylarında hepimiz kendimizi plajlara atıyoruz ve plajda da şıklığımızı konuşturmak istiyoruz. Halhallar elbette bu şıklığın önemli bir parçası! Örgü halhalları plajda kesinlikle kullanmalısınız. Ayrıca deniz kabuklarının kullanıldığı halhallar da yaz mevsiminde en çok tercih edilen modeller arasında. Doğru halhal kullanımı için sahilde kullanacak olduğunuz halhalın altın, gümüş veya metal renkte olmasını ya da büyük, gösterişli taşlara sahip olmasını pek önermemekteyiz.

Tüm halhal modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir